Splitter PLC 1:32 SC/PC 1m 0.9mm Steel Box Promocja

Kod produktu: 5825CBF

Splitter PLC (Planar Wave Circuit) służy do podziału mocy optycznej przesyłanej w torze optycznym. Technologia planarna, w odróżnieniu od FBT, pozwala na wykonanie splittera o podziale sygnału aż do 128, gwarantując przy tym małe wymiary samego produktu

więcej o produkcie
  • stara cena: 252 zł
  • 189.00 zł
  • 232.47 zł brutto
dodaj do koszyka
Towar jutro u Ciebie!

Wsparcie techniczne:

Luchowski Mariusz

Wsparcie dla Splitter PLC 1:32 SC/PC 1m 0.9mm Steel Box: Mariusz Luchowski (22) 678 54 07
666 111 085

Splitter PLC 1:32 SC/PC 1m 0.9mm Steel Box
    
  • Specyfikacja techniczna

    Split 1:32
    Typ złącza światłowodowego SC/PC
    Tłumienność (max/typowa) <17.2 dB
    Równomierność (max/typowa) <2.0 dB
    Współczynnik PLD (max/typowa) <0.3 dB
    Reflektancja złącz >55 dB
    Długość fali 1260-1620 nm
    Temperatura pracy -40 ~ +85 °C
    Zakończenie włókno SM 9/125 w powłoce 0.9mm
    Obudowa Steel BOX
    Dołożyliśmy wszelkich starań aby dane techniczne odpowiadały faktycznym parametrom, jednak nie gwarantujemy, że są wolne od błędów lub braków.

    Szczegółowe informacje

    Splitter PLC (Planar Wave Circuit) służy do podziału mocy optycznej przesyłanej w torze optycznym. Technologia planarna, w odróżnieniu od FBT, pozwala na wykonanie splittera o podziale sygnału aż do 128, gwarantując przy tym małe wymiary samego produktu i bardzo wysoką stabilność pracy w pełnym zakresie pasma od 1260-1620nm.

    Zastosowanie:
    - Sieci FTTx
    - Sieci PON
    - Sieci LAN, MAN, WAN,
    - Sieci kablowe CATV
    - Testowanie urządzeń w technologiach PON
    Cechy:
    - Wysoka jakość wykonania,
    - Niska tłumienność,
    - Stabilność temperaturowa,
    - Równomierność podziału i powtarzalność parametrów,
    - Zastosowanie włókna światłowodowego marki Corning - Corning SMF-28 Fiber
    Wykonany w standardzie Telecordia GR-1221 i GR-1209
    Chciałbyś wiedzieć więcej o produkcie: Splitter PLC 1:32 SC/PC 1m 0.9mm Steel Box? Skorzystaj ze wsparcia przed sprzedażą...
  • Gwarancja

    Jeśli wystąpią jakiekolwiek usterki tego produktu, możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub usługi serwisowej.

    Zgłoś do Serwisu

    Musisz być zalogowany aby zgłosić produkt do serwisu

    Elektroniczny system serwisowy:

    Dzięki nowoczesnemu systemowi RMA możesz w prosty i szybki sposób zgłosić produkt do serwisu. Masz pełną kontrolę przebiegu naprawy przez www. Otrzymujesz informacje na adres e-mail o aktualnym stanie prac serwisowych.

    Wsparcie techniczne

    Kupując "Splitter PLC 1:32 SC/PC 1m 0.9mm Steel Box" otrzymujesz bezpłatny dostęp do systemu wsparcia technicznego dla tego produktu.

    Zespół techników pomoże:

    • zdiagnozować i rozwiązać ewentualne problemy
    • wykorzystać w pełni potencjał produktu
    • skonfigurować sprzęt
    Zadaj Pytanie

    Wsparcie techniczne w liczbach:
    zespół 5 techników
    2162 zgłoszeń w ciągu jednego roku, łącznie 3316 pytań
    średni czas rozwiązania problemu to niecałe 16 godzin

    Jak działa usługa wsparcia technicznego?
    • możesz zgłosić pytanie w dowolnym czasie z dowolnego komputera, wystarczy zalogować się na swoje konto
    • otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia (e-mail) wraz z numerem zgłoszeniana
    • pytania umożliwiające natychmiastową odpowiedź technik bezzwłocznie udzieli odpowiedzi drogą telefoniczną lub elektroniczną,
    • w przypadku pytań wymagających przeprowadzenia dodatkowych testów lub pomiarów, lub w przypadku dużej ilości pytań do obsługi technicznej technik poinformuje osobę zgłaszającą o przewidywanym czasie oczekiwania na odpowiedź
  • Dostawa

    1.Sposób dostawy

    Przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, ewentualnie dla paczek o wartości poniżej 400 zł netto jest możliwość wysyłki Pocztą Polską.

    Po wysyłce przesyłamy kopię listu przewozowego na e-mail klienta. Przesyłki kurierskie są ubezpieczone.

    2.Czas dostawy w dni powszednie

    DPD Poczta Polska
    godzina do której możliwa jest realizacja zamówienia tego samego dnia
    (złożone póżniej zostaną zrealizowane następnego dnia)
    15:30 15:00

    3.Dostawa zamówień w soboty

    Przesyłki wysłane w piątek firmą kurierską, standardowo dostarczane są w poniedziałek. Aby otrzymać przesyłkę w sobotę, należy zaznaczyć opcję przy wyborze sposoby dostawy (po przejściu do kasy).
    Opcja dostępna jedynie dla firmy DPD.

    4.Koszty przesyłek

    Przewoźnik Pn.-Pt.
    Sobota
    DPD
    18 25
    Poczta Polska
    10 -
  • kupowane z tym produktem

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.