Tematy pomocy

 • wróć do listy testów i raportów

  Dostępne formy płatności

  Drukuj
 • W sklepie Kabeltechnika dostępne są następujące rodzaje płatności:

  • przelew - przedpłata na konto -wykonujesz przelew należności za zamówienie w Twoim banku. Czas zaksięgowania wpłaty jest o wiele krótszy, więc w krótkim czasie wyślemy Twoje zamówienie.
  • przelew - odroczony termin płatności - ta forma płatności dostępna jest tylko dla stałych klientów sklepu Kabeltechnika - informację o możliwości realizacji zamówienia w formie odroczonej płatności udzielaja Inżynierowie Sprzedaży
  • płatności eCard - to bezpieczny system elektronicznych transakcji bezgotówkowych. Opłata kartą (VISA/VISA Electron, MasterCard, Maestro) od razu po złożeniu zamówienia. Twoje zamówienie niezwłocznie będzie realizowane.
  • za pobraniem - należność za zamówienie realizujesz u dostawcy przesyłki (listonosz lub kurier) w chwili odbioru zamówionego towaru. Po wysłaniu paczki otrzymasz na adres e-mail wiadomość informującą o wysokości kwoty do zapłaty oraz potwierdzający realizację zamówienia wraz z kopią listu przewozowego.
  • Kredyt kupiecki – forma kredytu udostępniająca odroczony termin płatności, przyznawana na wniosek o udzielenie kredytu kupieckiego klientom generującym wysokie obroty ze sklepem Kabeltechnika (min. 5.000,00 zł). Warunkiem jest m.in. istnienie firmy co najmniej rok na rynku. W celu uzyskania możliwości dokonywania zakupów w Kabeltechnice w kredycie kupieckim należy przesłać do siedziby firmy (ul. Skarbka z gór 65/11, 03-287 Warszawa) wniosek o udzielenie kredytu kupieckiego wraz z dokumentami w nim określonymi.
  Czy informacje w tym temacie są wystarczające?

  Twoja odpowiedź (anonimowa) pomoże nam ulepszyć system pomocy

  Zobacz inne tematy w sekcji "Zakupy":

Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.