Aktualności

 • wróć do listy aktualności

  Wiązki kablowe Telegartnera ze złączami typu M12

  Drukuj
 • Kabeltechnika jako dystrybutor produktów Telegartnera, który w swojej ofercie posiada wiązki kablowe ze złączami M12- stonowane m.in. w wagonach kolejowych oraz elektrowozach zachęcam do zapoznania się z szeroką ofertą kabli ze złączami typu M12.

  Kilka słów o kablach ze złączami M12:

  Jako kompaktowe złącza 4-biegunowe typu D w kat. 5e M12 z firmy Telegärtner może transmitować dane w prędkości do 100 Mbit / s w środowisku PROFINET. X w kodzie Cat.6A, wersja 8-biegunowa może przesyłać dane do 10 Gbit / s zgodnie z normą IEC 61076-2-109: 2014. Wysoka szerokość pasma jest zapewniona poprzez oddzielenie transmisji pary czterema parami przez ekran poprzeczny (kodowanie X). Dodatkowo możliwe jest podłączenie zasilania do podłączonych urządzeń zaciskowych.
  Seria łączników STX M12x1 może być stosowana w takich zastosowaniach, jak nadzór bezpieczeństwa i wideo (CCTV), systemy informacji pasażerskiej (PIS), systemy produkcyjne lub monitorowanie produkcji za pomocą kamer wysokiej rozdzielczości. Użytkownicy mogą połączyć urządzenia rentgenowskie do kontroli bagażu w portach lotniczych, na przykład zamykane i zabezpieczone przed manipulacją okrągłym złączem M12. Ale M12 jest także prawdziwym atutem w pojazdach szynowych: pomaga w znacznym stopniu rozpowszechniać zwiększoną ilość danych i przesyłać dane do wszystkich podłączonych urządzeń i urządzeń w pociągu, na przykład do kamer lub przełączników.

  Poniżej linki do katalogu Telegartnera z tego rodzaju kablami:

  www.telegaertner.com
  www.telegaertner.com
  www.telegaertner.com
  www.telegaertner.com


Hold on there sparky! Using IE? Really? Come on now. You really need to move on and get a better browser.